+ 48 508 85 17 17 biuro@kwiaciarnia-monika.com

Bukiety ślubne

   Bukiety ślubne stanowią prawdziwą perełkę w naszej ofercie. Zajmujemy się profesjonalnym i kompleksowym wykonywaniem ślubnych dekoracji, a Twój bukiet zawsze traktujemy jak „zwieńczenie dekoracyjnego tortu wisienką”.

     Stworzymy dla Ciebie bukiet, który w każdym aspekcie spełni Twoje oczekiwania. Ułożymy bukiet, jaki będzie pełną realizacją podanych przez Ciebie wytycznych oraz tych, które nie zostały wypowiedziane na głos. Skrupulatnie odwzorujemy opisaną przez Ciebie wizję, której realizacja przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Poradzimy sobie z każdym życzeniem oraz stworzymy kompozycje w każdym kształcie, ponieważ Twoja satysfakcja jest dla nas priorytetem.

   Dekorujemy bukiety cekinowymi ozdobami, obwiązujemy aksamitnymi wstążkami i wypełniamy delikatnymi piórkami. Zamówiony przez Ciebie bukiecik zostanie wykreowany z myślą, wyłącznie o Twoich, indywidualnych preferencjach. Jesteśmy elastyczni i wiemy, jak ważna w tym przypadku jest unikalność, dlatego kładziemy na nią maksymalny nacisk.

    Bukiety ślubne w naszym wykonaniu to precyzyjne dopasowanie się do Twoich oczekiwań i ozdoba w Twoich rękach podczas tego wyjątkowego dnia w Twoim życiu.