+ 48 508 85 17 17 biuro@kwiaciarnia-monika.com

Dekoracje samochodów

    Dekoracje samochodów wykonane naszymi rękami, to zawsze gwarancja stworzenia perfekcyjnej kompozycji. Twój ślubny pojazd, w połączeniu z naszą inwencją twórczą oraz wyczuciem artystycznym zaowocuje ślubnym autem, emanującym elegancją, a także wyrafinowaniem przeplatającym się, z właściwą dla tej chwili, delikatną ekstrawagancją.

     Wszystko zostanie utrzymane we właściwym tonie, by wpisywało się w motyw przewodni uroczystości oraz by stanowiło jej oczekiwane uzupełnienie. Do Twojej dyspozycji będą kwiatowe kompozycje mocowane na przyssawkach, tablice rejestracyjne z Waszymi imionami lub ozdobione wybranym przez Ciebie napisem, jak również inne elementy doskonale sprawdzające się w roli ozdób ślubnego środka transportu.

     Nasze dekoracje samochodów zapewniają stworzenie takiej stylizacji, która zrealizuje Twoje oczekiwania oraz odznaczy się niecodziennym i niespotykanym charakterem. Jeżeli chcesz pojechać do ślubu samochodem, którego dekoracja będzie pod każdym względem innowacyjna i niespotykana, to jesteśmy do Twojej dyspozycji.