+ 48 508 85 17 17 biuro@kwiaciarnia-monika.com

Samochody ślubne

      Wynajem samochodów ślubnych to jeden z elementów składających się na naszą, kompleksową ofertę. Proponujemy Ci możliwość załatwienia wszystkich kwestii związanych ze ślubną dekoracją oraz wypożyczeniem odpowiedniego pojazdu, w jednym miejscu oraz czasie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wiele emocji towarzyszy ślubnej uroczystości i z tego powodu chcemy, aby trasa jaką przejedziesz do kościoła była optymalnie wygodna.

      Dysponujemy eleganckimi, zabytkowymi samochodami, dzięki którym Wasza „droga do wspólnego życia” będzie maksymalnie komfortowa, jak również ekscytująca. W naszej ofercie wynajmu samochodów ślubnych znajdziesz Bentleya oraz Citroena z lat 50. XX wieku oraz niezawodnego, ponadczasowego Rolls Royce'a.

    W naszej wypożyczalni znajdziesz wyłącznie samochody z klasą, które zachwycą nie tylko Ciebie, ale również wprawią w zachwyt wszystkich gości. Wynajem samochodów ślubnych z naszej oferty zapewnia klasyka starych aut, przepiękne odnowienie wnętrza samochodów oraz karoserii. Samochody są w doskonałej kondycji technicznej, a dekoracja którą na nich umieścimy dopełni perfekcyjną całość, która usatysfakcjonuje Was pod każdym względem.