+ 48 508 85 17 17 biuro@kwiaciarnia-monika.com

Wystrój kościołów

     Dekoracje kościołów są naszą specjalnością. Wchodząc do przystrojonej przez nas  świątyni, w której zostałaś ochrzczona, przyjmowałaś pierwszą komunię, a potem sakrament dojrzałości chrześcijańskiej, po raz pierwszy westchniesz z zachwytu.

     Oferowane przez nas dekoracje kościołów proponują bogaty wybór materiałów, kwiatów, konstrukcji, a także koncepcji, które przejdą Twoje najśmielsze oczekiwania. Ubierzemy drogę prowadzącą do ołtarza w taki sposób, by wyglądała jak „droga do szczęścia”.

     Ozdobimy Wasze krzesła subtelnymi tkaninami, jakie uwydatnią i podkreślą uroczysty charakter przeżywanej uroczystości. Ułożymy finezyjne i jednocześnie szykowne kompozycje z kwiatów, które spowodują, że kościół zyska nową świeżość i stanie się przestrzenią, w której z radością i wzruszeniem wypowiesz sakramentalne „Tak”.

     Wysłuchamy Twoich życzeń, by następnie je urzeczywistnić oraz spowodować, by świątynia do której wejdziecie wraz z gośćmi była tym samym, Twoim  kościołem, choć w zupełnie innej, eleganckiej i bajecznej odsłonie.