+ 48 508 85 17 17 biuro@kwiaciarnia-monika.com

Wystrój sal

   Dekoracje sal weselnych w naszym wydaniu, to kwintesencja elegancji, nowoczesności oraz szyku. Przystroimy Twoją weselną salę dokładnie w taki sposób, jaki będziesz sobie życzyła. Posiadamy szeroki wybór materiałów, wazonów, świeczników, kwiatów, balonów oraz elementów dekoracyjnych. Nasze produkty spełniają najwyższe standardy i doskonale się prezentują. Dopasujemy wystrój wnętrza do motywu przewodniego całej uroczystości i zadbamy o to, aby stał się integralną częścią weselnego całokształtu.

     Gwarantujemy sprostanie wszystkim Twoim wymaganiom. Oferowane przez nas dekoracje sal uwzględniają design konkretnej przestrzeni, która zostaje właściwie i z wyczuciem wypełniona ozdobami, cechującymi się doskonałą jakością.

     Przygotowane przez nas aranżacje sal są nietuzinkowe oraz odbiegają od standardowych rozwiązań. W naszej pracy kierujemy się innowacyjnością, aby Twoja sala weselna był wyjątkowa, a także niepowtarzalna. Zawsze dopinamy wszystko na przysłowiowy „ostatni guzik”, żeby przyczynić się do spełnienia Twojego szczęścia.